Red Eye Remover 1.1 indir

14 Şubat 2012 Salı 11:12 İndirilme Sayısı:

Bazı fotoğraflarda flaş yüzünden gözler kırmızı çıkar. İşte bu program ile o olay ortadan kalkıyor. Hem de otomatik şekilde. Siz resimdeki gözlerin etrafında bir alan belirliyorsunuz ve program kırmızı gözü buluyor ve asıl rengine dönüştürüyor. Yapılan işlemi gerçek olarak önizleme ile görebilir ve istediğiniz değişikliği anında uygulayabilirsiniz.

Bir fotoğraftaki kırmızı göz hatasını el ile düzeltmek oldukça zaman alan ve zahmetli bir işken, ile bu işlemi sadece birkaç saniye içinnde gerçekleştirebilirsiniz.

Sadece insan değil, hayvan fotoğrafları içinde aynı işlem yapılabilir. Doğrudan flaş ışığı ile aydınlatmada fotoğraflarda hayvanların gözlerinde kırmızı, mavi ve yeşil renk oluşabiliyor.
Program ile istenmeyen renk tonları algılanır ve tek tıklamayla bunlar ortadan kaldırılabilir.

Kolay kullanım ile basit birkaç adımda işinizi yapabilirsiniz.

download2 Red Eye Remover 1.1 indir

Gelen Aramalar: şekil düzeltmek proqramı indir,wifi parolu sindirmaq ucun proqram,wifi parolu sindirmaq ucun proqram yukle,video duzeltmek ucun proqram,?ekil duzeltmek,1c proqrami yukle,wifi sindirmaq proqrami yükle,wi-fi sindirma proqrami yukle,sekillerden video duzeltmek ucun proqram,sekilden klip duzeltmek proqrami

YORUM YAPINIZ


 Copyright © 2009 İndirturkce.com.
Turhal Production © Program, indir| Sitemap.xml |