AutoCad 2007 Grafik Programı

1 Mart 2009 Pazar 12:03 İndirilme Sayısı:
Kategori: Resim-Grafik

AutoCad Programı Mimarlıkta ve bir çok alanda tercih edilen programdır.

Lisans: Shareware/Deneme
Boyut: 1.2 MB
İşletim Sistemi: Windows Tümü
Dili: İngilizce

Autocad Programı için Tanıtım:

Yeni AutoCAD 2007, kavramsal tasarım ve detaylı çizim işlevlerini tek ortamda sunuyor. Tasarım verilerini yaratma, yönetme ve paylaşma, entegre olarak gerçekleştiriliyor. Kavramsal tasarım özellikleri, tasarım alternatiflerinin kolayca ve hızla oluşturulmasına, sonra da tasarımın üretilmesi için gerekli olan dokümantasyon çizimlerine temel olarak kullanılmasına yarıyor.

AutoCAD 2007, en karmaşık projelerin altından kalkabilecek kadar güçlü iken, yeni başlayanlar için de kolay kullanılabilecek bir ortam sunuyor. AutoCAD 2007 ortamı, yeni arayüzü ile nesnelerin yaratılması için çabuk ve kolay yöntemler sağlıyor.

Kavramsal tasarım araçları, 3 boyutlu katı ve yüzey modellemede yenilikler, kolay navigasyon, dinamik koordinat sistemi, görsel stiller, canlandırma, ışık ve malzeme kullanımı, tümleşik “mental ray” motoru ile foto-gerçekçi kaplama (rendering), modelden kesit ve görünüş çıkarma, dinamik bloklar gibi göz alıcı yeni özellikler ile AutoCAD 2007, CAD üretkenliğinde yeni standarı belirliyor.

Autodesk’in endüstrilere özel dikey ürünleri de, AutoCAD platformundaki gelişmelerden ve 3 boyutlu modelleme ortamına getirilen eklerin avantajlarından yararlanıyor.

download AutoCad 2007 Grafik Programı

Gelen Aramalar: otoket,otoket programı,otoket indir,otoket programı indir,otoket programı indir 2009,otoket programı indir türkçe,oto ket,otoket 2009 indir,otoket 2007 indir,otoket 2007 programı indir

“AutoCad 2007 Grafik Programı” icin 1 yorum

  1. metin says:

    12 Kasım 2011 at 19:14

    NASIL ÖGRENEBİLİRİM AUTO CAD I

YORUM YAPINIZ


 Copyright © 2009 İndirturkce.com.
Turhal Production © Program, indir| Sitemap.xml |