3D Chat, Sohbet, arkadaşlık ve eğlence platformu JADDE

5 Aralık 2012 Çarşamba 14:00 İndirilme Sayısı:

Merhaba arkadaşlar :

, 3D , , dostluk, ilişkiler ve hatta evlilikler! Hepsinin bir arada olduğu bir 3d sanal dünya’da vakit geçirmek ister misiniz?

3 yıl önce yayına başlayan, savaş, strateji, aksiyon veya macera oyunlarından çok çok çok farklı bir yapıya sahip online bir oyundur ve bu oyunda yeni arkadaşlıklar kurabilir, sosyal bir ortamda 7/24 dinleyebilir, ister tek başına ister partnerinizle edebilir ve yeni aşklara yelken açabilirsiniz.

3 Yıl önce Türkiye’de adını duyurmaya başlayan Jadde 3. yılını doldurmaya hazırlanırken reel evliliklere de şahit oldu. Yüzbinlerce oyun severin önce oyun gözüyle baktığı Jadde artık büyük bir sanall dünyaya dönüştü. Öyle ki, içeriğinde sohbet, arkadaşlık, aile ilişkileri, dostluk ve sıcak bir aile ortamı, 7/24 müzik, dans, eğlence vs vs vs saymakla bitmeyen reel dünyada eğlence adına yapılabilecek ne varsa hemen hemen hepsini kapsıyor.

Jadde’de katılımcılar 3D bir avatara sahip olurlar ve bu avatara kıyafet, saç modeli, ayakkabı, araç, ev vs reel dünyada bir insanın ihtiyaç duyabildiği tüm donanım ve aksesuarları alabilir ve Jadde sokaklarında özgürce dolaşır, sınırsızca dans eder, 7/24 müzik dinler, yeni insanlarla tanışır, yeni aşklara yelken açar ve belki bu aşklar reel evliliklere kadar gider! Jadde Online bir sosyal platform oyunudur.

JADDE Size gerçek hayatta yapabileceğiniz birçok aktiviteyi sanal ortamda gerçekleştirme imkânı sunuyor. Jadde’de dans edebilir, müzik dinleyebilirsiniz. Hoşlandığınız biriyle sevgili olup nişanlanabilir hatta evlenebilirsiniz de! Evlenmekle kalmayıp birlikte sadece size bir eve de sahip olabilirsiniz… Jadde’de çok iyi vakit geçireceğinizden emin olabilirsiniz; Etkileşimler, şakalar, petler, son model arabalar ve daha uygulayabileceğiniz, sahip olabileceğiniz birçok şey oyun içinde bulunuyor.

Mesela, arkadaşlarınızla bir Ferrari’ye binerek gezebilirsiniz ya da petlerinizle dans ederek eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Bir arkadaşınızı korkuluğa çevirmek ister miydiniz? Peki, devasa bir çekice sahip olup arkadaşlarınızla kapışmaya ne dersiniz? Jadde’de çok eğleneceğinize eminim. Diğer oyunlardan çok daha farklı ve eğlenceli olan Jadde’yi denemenizi tavsiye ederim. Ayrıca, her gün düzenlenen etkinlikler ile çok güzel eşyalar ve elbiseler dağıtılıyor.

Bunları kaçırmamanızı tavsiye ederim arkadaşlar

Oyunu hemen indirebilir ve oyunu bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Kayıt işlemleri ise oldukça basit.

http://www.gameturk.com/portal/jadde adresinden facebook hesabınızla kayıt yapabilir ve oyuna giriş yapabilirsiniz.

Eğer savaş, strateji, macera veya aksiyon oyunlarından sıkıldınız veya yeni bir soluk olsun istiyorsanız Jadde’yi indirturkce.com ailesi olarak öneriyoruz!

İşte Jadde içinden çekilmiş bir kaç eğlenceli kare :

 

mp2 3D Chat, Sohbet, arkadaşlık ve eğlence platformu JADDE

 

ilaniask 3D Chat, Sohbet, arkadaşlık ve eğlence platformu JADDE

 

boks 3D Chat, Sohbet, arkadaşlık ve eğlence platformu JADDE

 

battlestunt 3D Chat, Sohbet, arkadaşlık ve eğlence platformu JADDE

 

avmbayan 3D Chat, Sohbet, arkadaşlık ve eğlence platformu JADDE

 

avmerkek 3D Chat, Sohbet, arkadaşlık ve eğlence platformu JADDE

 

 

download2 3D Chat, Sohbet, arkadaşlık ve eğlence platformu JADDE

Gelen Aramalar: 3d chat türkçe,3d chat oyunlar,3dchat indir,3d chat 3d arkadaşlık 3d ilişki,sohbet oyunları 3d,3d arkadaşlık dans et,online chat oyunları indir,gameturk com jadde 3d chat dans arkadaşlık sohbet online oyun,erosısland indir 3d online chat,arkadaşlık oyunları indir

 Copyright © 2009 İndirturkce.com.
Turhal Production © Program, indir| Sitemap.xml |