Orbit Downloader 4.0.0.5

28 Aralık 2010 Salı 14:37 İndirilme Sayısı:
Kategori: Araçlar

Orbit, çok kolay olan kullanımı ve üst düzeydeki özellikleri ile, dikkat çekici bir dosya yöneticisidir. Program, aynı kategoride yer alan diğer programlara göre çok daha fazla özellik içermektedir. Etkileşimli ve profesyonel özelliklerinin yanısıra, standart özellikleriylede benzerlerini geride bırakan bir dosya indirme yazılımı olan Orbit Downloader, üst düzey performansı ve kalitesiylede hızınıza hız katacaktır.

Youtube videolarını ve Rapidshare dosyalarınıda indirme imkanı sunan program, bu özelliğiylede
standart bir dosya yöneticisi olmadığını, standart dosya yöneticilerinden bir adım önde olduğunu kanıtlamaktadır. Youtube videoları ve Rapidshare dosyalarını indirebilme özelliğinin yanısıra, sitelerde yer alan flashlarıda yakalayabilme özelliğinede sahip olan Orbit Downloader, metalink desteği olarak daha birçok özellik sunmaktadır.
Youtube, Google, MySpace, MetaCafe, DailyMotion ve tüm benzer video paylaşım sitelerindeki videoları ve
megaupload, badongo, sendspace, yourfilehost, uploading, filefront, 4shared, turboupload, depositfiles, filefactory ve daha benzer birçok dosya paylaşım sitelerindeki dosyalarıda hızlı şekilde indirebilme imkanı sağlayan Orbit Downloader, benzerine az rastlanacak olan bir dosya yöneticisi yazılımıdır.

Web sitelerindeki video ya da flashlarıda kolaylıkla indirebilirsiniz. İndirmek istediğiniz video ya da flash’ın üzerine fare ile gelmeniz halinde karşınızda küçük bir button belirecek ve bu buttonada tıklamanız yeterli olacaktır.
Orbit Downloader, Internet Explorer, Firefox, Maxthon, Opera gibi browser’lerin (Internet tarayıcısı) tümünü desteklemektedir.

Uzaktan sunucu protokollerinin (HTTP, HTTPS, FTP, MMS ve RTSP), her hangi birinden dosya indirimi yapabilirsiniz.
Genel itibari ile P2P (Dosya paylaşım teknolojisi) üzerine kurulmuş olan yazılım, güçlü ve profesyonel dosya kesimleme nitelikleri ile son derece işlevsel bir mantıkla çalışmaktadır. Geliştirilmiş, sağlamlaştırılmış ve çoklu işlem algoritması ile yüksek kalite olanağı sunan Orbit Downloader, Türkçe dil desteğine sahip olan bir yazılımdır.
Orbit Downloader’in harika hızlandırma özellikleri ile, tam %500 daha hızlı indirme yapabileceksiniz. Ücretsiz olarak hizmet vermesi ise diğer bir artısı.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 4.04 MB
İşletim Sistemi: Windows Tümü
Dil: Türkçe
Sürüm:4.0.0.5 (Son Sürüm)

download2 Orbit Downloader 4.0.0.5

Gelen Aramalar: video indirme programı türkçe indir,video indirme programı indir türkçe,türkçe video indirme programı indir,orbit indir orbit indir,orbit son sürüm türkçe indir,orbit türkçe son sürüm indir,orbit video indirme programı indir,savefrom net rapidshare ve filefactoryden ücretsiz dosyalar i̇ndirin youtube google metacafeden,orbit video indirme programı,video indirme programı orbit

YORUM YAPINIZ


 Copyright © 2009 İndirturkce.com.
Turhal Production © Program, indir| Sitemap.xml |