Makyaj Programı İndir

21 Mart 2012 Çarşamba 15:52 İndirilme Sayısı:
Kategori: Araçlar

Hemen hemen hepimizin şikayet ettiğimiz bir sorun olan fotoğraflarımızın istediğimiz gibi çıkmamasıdır.Fotograflarımızı istediğimiz gibi yapabilmemiz için eskiden zor ve profesyonellik isteyen programını kullanırdık ama yine de istediğimiz hale getiremezdik.Şimdi ise makyaj programını bilgisayarımıza kurarak istediğimiz görüntüyü elde edebiliriz.
Hemde profesyonel bir photoshop bilgisine sahip olmadan herkesin kullanabileceği bir programdır.

Program sayesinde tek bir tıklama ile rutuş yapabilir kırmızı gözlerden kurtulabilirsiniz.Hatta göz renginizi değiştirebilir,dövmenizi silebilir ve o anki makyajınızı yenileyebilirsiniz.
Evet makyajınızı yenileyebilirsiniz.Hazırlıksız bir anda güzel bir poz vermiş olabilirsiniz ama artık bununda bir çözümü var.Dijital makyaj çantanızı kullanarak ruj renginizi,far renginizi değiştirebilirsiniz.Dişlerinizi beyazlatarak yüzünüzde bulunan çizgileri kaldırabilirsiniz hem de profesyonel bir kullanıcı olmanıza gerek olmadan.
Bu programla kendinizi yenileyin ve hazırlamış olduğunuz fotograflarınızı jpg, png, bmp gibi pek çok resim formatında bilgisayarınıza kaydedin.

download2 Makyaj Programı İndir

Gelen Aramalar: makyaj programı indir türkçe,en çok tercih edilen photoshop programı,profesyonel makyaj programı,makyaj programi indir,photoshop makyaj programı indir,0 22743,ьфлшфо щнгтдфкш indir,0 04649,photoshop makyaj yapma indir,google proqrami indir

“Makyaj Programı İndir” icin 1 yorum

  1. Daniellafus says:

    23 Mart 2012 at 23:57

    Ben ücretsiz indirmek istiyorum XRUMER 7.0 Elite!!
    Bu SEO için ve forumlarda toplu mesaj gönderme için en iyi yazılım

YORUM YAPINIZ


 Copyright © 2009 İndirturkce.com.
Turhal Production © Program, indir| Sitemap.xml |