Google Earth Türkçe

Home » Araçlar » Google Earth Türkçe
Araçlar 1 Yorum

Google tarafından yazılan ve geliştirilen program sayesinde uydudan çekilmiş fotoğraflar ile evlerinizi görebileceksiniz. Bu son sürüm sayesinde gerçek bina görünümü özelliğindende yararlanabilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz / Freeware
Boyut: 7.37 MB
İşletim Sistemi: Windows 2000/XP/Vista/ 7 uyumludur.
Dili: Türkçe
Sürüm: Son Sürüm

download2 Google Earth Türkçe

Google Earth uydu fotoğraflarından elde edilen verilerle oluşturulmuş bir çeşit harita ve yer belirleme yazılımıdır. Günümüzün yükselen devi Google’ın en önemli hizmetlerinden birisi olan ve sürekli geliştirilen yazılım çıktığı günden bu yana popülerliğini hiç kaybetmedi. Uzaydaki uydular aracılığıyla çekilen görüntüleri yazılım haline getiren Google bir ilke imza attı.

Özellikle Amerika ve Avrupa ülkelerinde neredeyse sokak sokak gezilebilmesini sağlayan bu yazılım her geçen gün kendisini geliştirerek diğer bölgeler için de aynı kalitede hizmet vermeye çalışıyor. Ülkemizde Ankara, İstanbul gibi büyük şehirlerimiz için yazılım bina bina görüntüleme hizmeti verirken, diğer şehirlerimiz için aynı şeyi söylemek pek mümkün değil. Lakin zamanla bu eksikliğin giderilebileceği söylenebilir.

Gelen Aramalar: GOOGLE TÜRKÇE İNDİR,google indir t?rk?e,google earth 2009 türkçe indir,google earth turkce,google earth indir turkce,earth indir 2009,google earth 2009 indir,google earth indir son sürüm 2009,google eart indir,google earth indir bedava

One thought on “Google Earth Türkçe”

  • ben google earth hı çok begeniorum we dünyayı gezmiş oluor gibiyim onun sayesinde google earth hı çıkarını gidip öpücem yanaklarından wallahiii:D

YORUM YAZ